Відгуки

Залишіть свій відгук
Будь ласка оберіть заклад.
Оцініть загальне враження про заклад*:
Добре
Нейтрально
Погано
Будь ласка напишіть відгук.
Додати фотографію
Поле заповнюється за бажанням
Телефон
Поле заповнюється за бажанням
Будь ласка введіть номер телефону.
Я погоджуюся з умовами користування сайтом
Будь ласка підтвердіть чи Ви погоджуєтеся з умовами користування сайтом.
28 Лютого
вул. Залізнична, 2
Персонал непривітний ,беручи їжу з собою страви непідігрівають хоча про це було наголошено пару раз ,на зауваження огризаються
24 Січня
вул Щирецька, 36
Смачна доступна їжа. В меню відсутній фруктовий чай!!! Прохання до керівників забезпечити заклад фруктовим чаєм. Оскільки є люди , як я наприклад, які не вживають чорний та зелений чай. А в холодну пору хочеться теплого фруктового чаю ! Дякую !
09 Січня
вул. Угорська,14
Завжди все було супер. Смачна їжа, чисто. Та сьогодні у вас отравилась ;(
24 Версня
вул Щирецька, 36
Їжу подали дуже гарячою. Чинахи надзвичайно гострі, плюс ніхто не попередив що буде таке гостре. В салаті зіпсовані помідори. Прошу звернути на це увагу!
20 Версня
вул. Федьковича, 57
Смачно! Обслуговування на вищому рівні! Хлопець, що на роздачі, все розказав, порекомендував. P.S. Рекомендації щодо туалетної кімнати: варто поставити електросушарку для рук чи одноразові рушнички.
06 Версня
вул Щирецька, 36
Доброго дня!Відвідуючи не вперше вашу мережу закладів,сьогодні Ваш заклад на південному не вперше мене роздратував через те,що мені подали страви в нащербленній посуді,на моє зауваження відреагували з трішки повишеним тоном!!!прошу відреагувати і провести бесіду з працівниками за що вони отримують зарплату і що входить в їх обов‘язки.Надіюся в майбутньому таких випадків у Вашій мережі не буде!!!