Відгуки - Intempo

Відгуки

Залишіть свій відгук
Будь ласка оберіть заклад.
Оцініть загальне враження про заклад*:
Добре
Нейтрально
Погано
Будь ласка напишіть відгук.
Додати фотографію
Поле заповнюється за бажанням
Телефон
Поле заповнюється за бажанням
Будь ласка введіть номер телефону.
Я погоджуюся з умовами користування сайтом
Будь ласка підтвердіть чи Ви погоджуєтеся з умовами користування сайтом.
18 Версня
м. Львів, вул. Героїв УПА, 80
Заклад Інтемпо, м. Львів , вул Героїв УПА 80. Замовив піцу квадро старжіоні. Піцу чекали 50 хв. і ще не була готова. Сказали що треба чекати ще... Коли ми робили замовлення мені не попередив що треба чекати такий довгий час. Книгу скарг та пропозицій не надали, що порушує мої права. Більше ніколи не буду заходити у заклади цієї мережі!!!
21 Серпня
м. Львів, вул. Героїв УПА, 80
Несвіжий салат
28 Червня
м. Львів, вул. Залізнична, 2
Не рекумендую даний заклад від слова зовсім. Обсслуговування нікудишнє. Персонал хамовитий.
22 Червня
м. Львів, вул. Угорська,14
Стосовно зіпсованої гречки забув додати, власне чому і пишу відгук. Зранку прокинувся від сильного харчового отруєння, мав кілька проносів. На жаль, навіть тих кількох ложок гречки виявилось достатньо. Оплата на суму 175.17 грн пройшла 21.06.23 о 18:13.
22 Червня
м. Львів, вул. Угорська,14
Обідаю там практично кожен день, живу поруч. Завжди задоволений сервісом, готують дуже смачно і якісно. Але вчора, коли пішов повечеряти після 18 години, натрапив на гречку, з якої зміг зʼїсти лише кілька ложок. Вона надзвичайно неприємно пахнула, на зауваження адміністратора її забрали з подачі, і запропонували взяти щось інше. Але апетиту в мене вже не було. Я розумію, що продукт не був зварений ввечері, але такий запах гречка може мати лише після кількох днів простою. Це дуже підбиває довіру до вас, як до сервісу. Оплата на суму 175.17 грн пройшла 21.06.23 о 18:13.
16 Травня
м. Львів, вул. Щирецька, 36
Клієнти приносять та розпивають алкоголь у закладі поки сімії годують своїх дітей . І персонал їм сприяє,відповідая на скарги,що у них є ліцензія на алкоголь. Наче в Росіі побувала.