Умови користування сайтом - Intempo

Умови користування сайтом

Увага!

Перед використанням цього сайту уважно прочитайте ці умови. Якщо Ви не згодні з цими умовами, не використовуйте цей сайт.

ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ

Сайт http://intempo.lviv.ua/ дозволяє завантажувати власні матеріали для особистого некомерційного використання, за умови збереження Користувачем сайту всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях. Забороняється змінювати матеріали цього Сайту, а також поширювати або демонструвати їх в будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних або комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп’ютерних мережах забороняється.

ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

Матеріали і служби цього сайту надаються «як є» без будь-яких гарантій самими користувачами. Адміністрація сайту не гарантує точності і повноти матеріалів, зображень і коментарів. Адміністрація сайту в будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали і служби, що надаються на цьому сайті. У разі старіння матеріалів і служб на цьому сайті – Адміністрація сайту не зобов’язана їх оновлювати. Адміністрація сайту не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виникли внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.

ПУБЛІКАЦІЯ ПОВІДОМЛЕННЯ НА САЙТІ

Публікуючи нове повідомлення на сайті, Користувач сайту погоджується надати достовірну і точну інформацію про згадану подію і свої контактні дані на випадок уточнення. В результаті публікації Користувач сайту вносить діючий номер мобільного телефону. Надання номера телефону не є обов’язковим. Користувач сайту самостійно несе відповідальність за всі дії на сайті, а також несе відповідальність за достовірність інформації, опублікованих повідомлень.

ЗВОРОТНІЙ ЗВ’ЯЗОК І КОМЕНТАРІ

Зв’язуючись з Адміністрацією сайту або залишаючи повідомлення на сайті, Користувач сайту несе відповідальність за те, що таке повідомлення є законним, безпечним, не є загрозою, не носить характеру наклепу, який суперечить етиці, що не порушує авторських прав, не заохочує ненависть і / або дискримінацію щодо людей за расовими, етнічними, статевими, релігійними і соціальними ознаками, не містить образ щодо певних осіб або організацій і не порушує будь-яким іншим способом чинне законодавство України та / або інших країн, в межах яких доступні матеріали і послуги цього веб-сайту. Користувач сайту дає згоду на те, що будь-які з його контактів можуть бути видалені без його дозволу, а також залишені без відповіді без пояснення на те причини. Адміністрація сайту не несе відповідальності за будь-яку інформацію, розміщену іншими користувачами веб-сайту.

ВИКОРИСТАННЯ ОСОБИСТИХ ДАНИХ

Адміністрація сайту не збирає особисті дані, крім тих, які необхідні для цілей надання і поліпшення нашої продукції / послуг і які, добровільно, надаються Користувачем сайту. Адміністрація сайту не продає особисті дані користувача, і використовує зібрану інформацію виключно для надання та поліпшення продукції і послуг. Адміністрація сайту не ділиться особистими даними Користувача сайту, які надані ним, з постачальниками / клієнтами.

ЗБЕРЕЖЕННЯ ДАНИХ

Адміністрація сайту зберігає  особисті дані Користувача сайту до тих пір, поки вони необхідні для цілей, для яких вони були спочатку зібрані, або на термін, встановлений чинним законодавством.