Відгуки

Залишіть свій відгук
Будь ласка оберіть заклад.
Оцініть загальне враження про заклад*:
Добре
Нейтрально
Погано
Будь ласка напишіть відгук.
Додати фотографію
Поле заповнюється за бажанням
Телефон
Поле заповнюється за бажанням
Будь ласка введіть номер телефону.
Я погоджуюся з умовами користування сайтом
Будь ласка підтвердіть чи Ви погоджуєтеся з умовами користування сайтом.
07 Лютого
вул. Козельницька, 1а
Привіт! Часто буваю в закладі на Козельницькій і хочу подякувати персоналу за якісне облуговування. Іжа дуже смачна, а персонал привітний, терплячий і приємний. Дівчатка молодці, створюють приємну домашню атмосферу.
02 Лютого
вул. Козельницька, 1а
Доброго дня! Замовили їжу в інтемпо з собою. Борщ був розігрітий, а плов з м‘ясом по-польськи не те що ледве теплий, а абсолютно холодний, як з холодильника. Чому завжди їжу розігрівали, а цього разу ні?
24 Грудня
вул. Наукова 7д
Чудовий заклад! Дуже смачні страви, приємна атмосфера. Особливістю закладу є його професійні працівники, дівчата дуже ввічливі, незважаючи на нагрузку від роботи. Підтримують ідеальну чистоту в залі і радо відгукуються на будь яке прохання. Це багато про що говорить, оскільки це показує ставлення закладу до клієнта і заохочує прийти сюди ще раз.
08 Грудня
вул Щирецька, 36
Доброго дня, обідаю у вас практично кожного дня, все смачно за винятком бульйону. Бульйон віднедавна став дуже поганим і не лише на вул.Щирецьків
06 Грудня
вул. Козельницька, 1а
Завжди відвідували з сім’єю ваші заклади харчування. Но сьогодні було в шоці!!! Прийшли і замовили на всю сім’ю їсти - кожен що бажав. При розрахунку касир не захотів пробити знижку 15%, яку ви даєте на наступний візит. Прийшла адміністратор і сказала, що треба було відразу казати, як зайшли, що вже пізно. Мені не розходиться в тих 30 грн. і ми пішли їсти. Але те що було далі, це не влазить ні в які рамки. Від смаженої печінки так смерділо так, ніби вона тиждень вже там лежала - вона була протухша і сильно воняло тухлятиною. На моє зауваження і побажання зняти це блюдо з продажу для інших, мені сказали не подобається, то не приходьте до нас. Я був в шоці. Більше до вас однозначно не прийду і радити нікому не буду. Я не їв печінку, а жінка встигла з’їсти трішки. Моліться, щоб вона не отруїлась, бо будуть не тексти в Гуглі, а серьезні проблеми!!!!
06 Грудня
вул Щирецька, 36
Пельмені переварені, без смаку абсолютно. Тарілки усі в сколах