Відгуки

Залишіть свій відгук
Будь ласка оберіть заклад.
Оцініть загальне враження про заклад*:
Добре
Нейтрально
Погано
Будь ласка напишіть відгук.
Додати фотографію
Поле заповнюється за бажанням
Телефон
Поле заповнюється за бажанням
Будь ласка введіть номер телефону.
Я погоджуюся з умовами користування сайтом
Будь ласка підтвердіть чи Ви погоджуєтеся з умовами користування сайтом.
05 Лютого
вул. Федьковича, 38
Комфортно, смачно але єдине псує враження при кожному відвідуванні - липкі стакани з кампотом і соками
25 Грудня
вул. Січових Стрільців, 11
Приємний персонал. Я би додала більше вішаків, щоб було місце для верхнього одягу усіх та кілька стільців для стійок біля каси, адже у час пік там змогло б сісти більше відвідувачів, а менш зручно не стало б
23 Грудня
вул. Козельницька, 1а
Навіщо вам водяна баня якщо їжа в більшості холодна???
23 Грудня
вул. Січових Стрільців, 11
Загалом непогано. Їжа в цілому смачна. Але вже не вперше, коли приходжу в цей заклад і не можу замовити рибу, її постійно немає, навіть в обід. Сьогодні замовила свиний шашлик, м'ясо жорстке і з прожилками. І також зауважу, що перше не розливають з окремої ємності, а скільки разів не замовляла, то є вже готове перше, розлите в супниці і персонал його просто підігріває. Це не презентабельно і не гігієнічно, оскільки не зрозуміло, скільки часу той суп був до того у тарілці. Дякую за увагу!
20 Грудня
вул. Федьковича, 57 (Героїв УПА, 72)
Прийшовши зранку поснідати я замітила наступну ситуацію: хотілась спокійно поснідати, але прийшлось вислухати суперечку персоналу, по ситуації я зрозуміла, що адміністратор Катерина сварилась з персоналом, суперечку було чути на весь зал, а ще вона ніколи не привітна і не усміхнена, і постійно звертає увагу персонали щоб ті не розмовляли і не усміхались клієнтам!!! Після цієї ситуації персонал був злий і не привітний!!!
19 Грудня
вул. Січових Стрільців, 11
Добрий вечір. Була розчарована, оскільки до мене підійшла дівчина офіціант, заявляючи в грубій формі : " у нас не можна цілуватися!" Вибачте, що?? В подальшій розмові на будь які мої питання вона лише наполеглево кричала " вам покликати адміністратора??". Через хвилину підійшла адміністратор, пояснюючи, що мова йшла не про поцілунки, а про культурну поведінку. Оскільки наша поведінка була культурною, з двох сторін було зрозуміло, що ця розмова немає сенсу. Офіціантці Олі слід слідкувати за своїми зауваженнями і тоном розмови. З днем святого Миколая!