Reviews

Leave your review
Please select a cafe.
Rate the overall impression of the cafe *:
Good
Neutral
bad
Please write your review.
Add photo
Fields are optional
Phone
Fields are optional
Please enter a phone number
I agree to the terms of use of the site
Please confirm that you agree to the terms of use of the site
19 March
вул. Козельницька, 1а
Завжди обідаю тут, сьогодні цвітна капуста в сухарях -була твердою та не смачною
13 March
вул. Козельницька, 1а
Дуже добра піцерія ходим уже сюда 2 роки і піца дуже смачна. Пропозиція:Добавте назад холодні напої, і саме головне що я хотів запропонувати це карточки постійного клієнта
07 February
вул. Козельницька, 1а
Привіт! Часто буваю в закладі на Козельницькій і хочу подякувати персоналу за якісне облуговування. Іжа дуже смачна, а персонал привітний, терплячий і приємний. Дівчатка молодці, створюють приємну домашню атмосферу.
02 February
вул. Козельницька, 1а
Доброго дня! Замовили їжу в інтемпо з собою. Борщ був розігрітий, а плов з м‘ясом по-польськи не те що ледве теплий, а абсолютно холодний, як з холодильника. Чому завжди їжу розігрівали, а цього разу ні?
24 December
вул. Наукова 7д
Чудовий заклад! Дуже смачні страви, приємна атмосфера. Особливістю закладу є його професійні працівники, дівчата дуже ввічливі, незважаючи на нагрузку від роботи. Підтримують ідеальну чистоту в залі і радо відгукуються на будь яке прохання. Це багато про що говорить, оскільки це показує ставлення закладу до клієнта і заохочує прийти сюди ще раз.
08 December
вул Щирецька, 36
Доброго дня, обідаю у вас практично кожного дня, все смачно за винятком бульйону. Бульйон віднедавна став дуже поганим і не лише на вул.Щирецьків